Мобільна версія сайту в розробіці.
Скористайтесь, будь ласка, десктопною версією

Міждисциплінарна урбаністична школа, дослідження, розробка архітектурного проекту

Це міждисциплінарний проект, що інтегрує та модифікує наш досвід та досвід наших партнерів у напрямку роботи з міськими просторами. Ми віримо, що на межі компетенцій та інтересів можуть створюватися справді впливові та важливі проекти для міст. Чому "Конструкції взаємодії"?

У конструкціях втілюється естетичний та професійний порив архітекторів створювати красиві форми, проте, лише через взаємодію у формах проявляється затребуваність для людей та їх служіння об'єднувати містян, забезпечуючи майданчики для часопроведення.

[ ІДЕЯ ]

[ ПАРТНЕРИ ]

Гараж Генг
Код міста
urban curators
Formografia design studio
Агенти змін
texty.org.ua
Вимірювач
БУР
UCBI

[ Конструкції взаємодії / 2019 ]

Проект зі створення публічних просторів для міст-учасників таборів Будуємо Україну разом (БУР) - Введенка, Дрогобич, Немішаєво. До Конструкцій взаємодії у 2019 залучалися студенти, студентки та молоді спеціалісти і спеціалісток у сфері архітектури, щоб у взаємодії з місцевими командами пройти комплексний процес роботи з міським простором: дослідження, комунікацію, проектування, підготовку технічної документації, реалізацію та рефлексію.


Задачає проекту були обмін практиками та розвиток талантів і їх практичних навичок:
  • архітектектори та архітекторки отримали необхідні знання, навички та пройшли повний цикл реалізації архітектурного об'єкту
  • представники та представниці місцевих команд посилили свої компетенції з фокусом на забезпеченні життездатності просторів, їх менеджменті.

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) UCBI - Українська ініціатива зміцнення громадської довіри.

[ Конструкції взаємодії / 2020 ]

Конструкції взаємодії у 2020му сфокусовано на роботі з локальними спільнотами Херсона, Бердянська та Житомира – ми працюємо з потенціалом цих міст та людей, щоб навчитися критично осмислювати розвиток міста та процеси в ньому, приймати рішення щодо створення міського простору на основі даних і результатів просторового дослідження та інтерв'ювання мешканців. А також проектувати нові простори в цих містах через партисипативні практики з місцевої громадою.

Етапи:
  1. міждисциплінарна урбаністична школа
  2. урбаністичне дослідження
  3. онлайн-інтенсив з аналітики даних
  4. розробка архітектурного проекту міського простору


Дослідження здійснюються у партнерстві з місцевими організаціями, активістами, урбаністами, культурними менеджерами, архітекторами, митцями, соціологами під кураторством Гараж Генг та партнерів Коду Міста, серед яких архітектурна студія Formografia design studio, urban curators, медіа журналістики даних Tексти, Вимірювач.

Бажаєте долучитись?
Напишіть, будь ласка, нам на пошту або у фейсбук, будемо раді співпраці!