Мобільна версія сайту в розробіці.
Скористайтесь, будь ласка, десктопною версією

Мобільна майстерня для тактичного урбанізму та підтримки волонтерів

БУР_МОБІЛЬ

"Будуємо Україну Разом" — це волонтерський рух, який через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об'єднує українську молодь у мережу активних громадян. З часом волонтерська акція перетворилася на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни.

БУРмобіль — це перша в Україні мобільна майстерня для перетворення сільського чи міського простору в комфортне місце відпочинку, зустрічей і генерування ідей.

Платформа Острів виступила партнером, що відповідав за проектування та реалізацію мобільної майстерні в стінах Ostriv_Lab.

Відсутність машини значно сповільнює усі процеси, іноді навіть паралізує їх. Для нас БУРмобіль є головним інструментом, який допомагає команді та волонтерам будувати Україну разом.


[ ІСТОРІЯ ]

[ ПАРТНЕРИ ]

Код міста
Платформа Острів
БУР
UCBI

Проект реалізовувався за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) UCBI - Українська ініціатива зміцнення громадської довіри.

Кошти на реалізацію проекту збирали зокрема на спільнокошті: https://biggggidea.com/project/burmobil-majsternya-na-kolesah/

За нашим задумом, новий БУРмобіль має складатися з місткого мікроавтобуса і причепу. Причіп буде переобладнано на першу в Україні мобільну майстерню: матиме висувні полиці, стелажі для інструментів, стільниці для безпосередньої роботи тощо. Комплектація може змінюватися відповідно до конкретних потреб. У формуванні причепу-майстерні нам допомагатиме науково-мистецька платформа "Острів" та програма "Код міста". Спільно ми зможемо і ремонтувати помешкання, і облагороджувати громадські простори, і допомагати іншим ініціативам, що працюють над проектами міського розвитку.

Віримо, що такий транспортний засіб здатний не лише оптимізувати чи спростити певні процеси, а й посприяти більшій взаємодії та зростанню продуктивності від інвестованих людьми часу й зусиль.

[ КОНЦЕПЦІЯ ]

Бажаєте долучитись?
Напишіть, будь ласка, нам на пошту або у фейсбук, будемо раді співпраці!