PLASTIC
FANTASTIC

сортування, переробка, дизайн, апсайклінг
[не сміття]

Це об'єднуючий бренд, який нам потрібен, щоб системно працювати над деякими вже давно розпочатими проектами і приєднувати до них нові.

Ці проекти про зменшення кількості сміття. Зменшення числа речей, які прийнято називати сміттям. Пластик- фантастик тому, що він не втрачає своїх властивостей і може перероблятися в кльові, фантастичні речі. Це ресурс для дизайнерських ідей і це мережа, яка дозволяє направити потоки сировини, пластика в потрібне русло, всіляко уникаючи його розтрачування (потрапляння на звалище).

Ми не притендуємо на глобальні зміни в світі але однозначно хотілося б зробити своє оточення трошки кращим. Зробити це не повчаючи і докоряючи а просто шукаючи спільно інший стиль життя, разом знаходячи прості рішення складних задач. Ми впевненні, що жити та зменшувати свій негативний вплив на середовище це не означає повернутись в печери.

Тема ресайклу одна з ключових в цьому проекті. Ми бачимо багато крутих прикладів того як різні бренди роблять стильні елементи гардеробу, але хороших прикладів інших якісних продуктів не так багато. В більшості випадків це перероблене сміття перетворюється в інше сміття яке ніяк не покращує наш побут і не вирішує проблеми з забрудненням відходами.

Ми хочемо поставити собі високу планку продукту який генеруватиметься в процесі роботи не тілкьи з точки зору естетики чи кілкьості переробленого матеріалу але й з точки зору системного підходу, вирішення конкретних задач.

[ КОНЦЕПЦІЯ ]

[ КОМАНДА ]

[ ПАРТНЕРИ ]

Екоактивізм давно вже перейшов від забаганок "ненормальних" в стиль життя. Тому час дизайнувати цей стиль). Екоактивізм це не просто продукти з зеленим листочком на упаковці. Це вже значно більше.

Ми хочемо поставити собі високу планку продукту який генеруватиметься в процесі роботи не тілкьи з точки зору естетики чи кілкьості переробленого матеріалу але й з точки зору системного підходу, вирішення конкретних задач.


ЦІЛІ

- ми проектуємо і виготовляємо домашні станції сортування для різних користувачів і роибмо їх зручними і цікавими елементами інтер'єру

- плануємо налагодити виробнитво станків для домашнього/офісного подрібнення відходів для зменшення логістичних затрат.

- хочемо випрацювати методики налагодження процесу децентралізованого збору сировини з освітніми аспектами.

- хочемо зробити цей процес схожим на процес зборки айфонів і позбутись асоціації з смердючими звалками)

- створення практичних і стильних елементів інтерєру з довгим періодом служби частина прибутку проекту буде направлено на фінансуванняя конференцій, воркшопів і тд які спиятимуть більш системним і глобальним змінам

Ми - архітектори, експериментатори, активісти, фізики, підприємці, свідомі та не байдужі..

Роман Сах
Віта Базан
Анастасія Парафенюк
Кучабський Костянтин
Олександр Манукьянс
Ніка Попова

Платформа Острів
Formografia Design Studio
Завод "Електровимірювач"
Україна Без Сміття
Precious Plastics Odessa

- Людини що знається на хімічному складі пластиків та нюансах їх переробки

- Активістів що мають звязки зі спільнотою, що може: постачтати сировину / виробовувати продукти/ бути користувачами виробів

[ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ]

- Мейкерів, що мали досвід роботи зі станками для переробки пластику.

- Бізнесів що мають екологічну стратегію та готові інвестивати або надавти матеріали зі свого виробництва.